Capital Sports Azura 2

Na sklade • Viac variantovZdarma96 % • 11 559 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • Viac variantov4 217 neoverených recenziíĎalšie informácie

Ergometer

• , zakúpené v Electronic Star

Splnil moje očakávania. Dobrá kvalita za rozumnú cenu. Som spokojná, tichý chod, pohodlné sedenie

• , zakúpené v Electronic Star

Stacionárny bicykel som si zakúpila,aby som mala lepšiu kondičku. Som s ním spokojná

• praktický a cenovo výhodný

Ergometer

X-bike Azura 2 od spoločnosti CAPITAL SPORTS je tréningové zariadenie číslo jeden pre šetrné a ergometrické zvýšenie vytrvalosti a kondície. Vďaka svojej zotrvačnej hmotnosti 3 kg a 8-stupňovo nastaviteľnému odporu nájdete vždy tú správnu záťaž pre Váš tréning, čo je ideálne aj pre stimulovanie spaľovania tukov alebo mobilizáciu Vašich kĺbov! O pohodlný tréning sa postará extra široké sedadlo, ktoré možno perfektne prispôsobiť k Vašim nohám v siedmich stupňoch. Dve držadlá a stabilná opierka na sedadle Vám poskytnú dodatočnú oporu a odbremenia Váš chrbát.

Pre presné sledovanie Vášho výkonu má X-bike Azura 2 od CAPITAL SPORTS jednoducho ovládateľný, prehľadný tréningový počítač. Ten zobrazuje rýchlosť, prejdenú vzdialenosť, uplynutý čas a spálené kalórie. Po tréningu možno X-bike jednoducho sklopiť a priestorovo úsporne uskladniť. Premiestnenie uľahčia podlahové kolieska.

X-bike je dodávaný ako montážna sada, ktorej montáž trvá približne 30 minút.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Malý priestor, jednoduchá inštalácia, jednoduché používanie, nulová údržba, lacné.
    • Mám 168 cm, ale nedosiahnem na bedrovú opierku, ak neznížim sedadlo, čo by bolo nepohodlné. Nie že by som používal opierku pása. Neodporúčam ho pre vyšších ľudí.

Perfektná voľba, ktorá nahradí beh! Kĺby nie sú namáhané a tréning môžete absolvovať nepretržite bez vyhorenia, pri vyššej tepovej frekvencii. Ideálne na kardio cvičenie, chudnutie. Hodnota za peniaze perfektné! Na displeji mi záleží len na rýchlosti, aby som ju udržal pri rôznych rýchlostiach. Nepočíta presne kalórie, ale na to slúži môj fitnes náramok!

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Veľmi tichý, pohodlný, ľahko sa pohybuje. Jednoduchá a rýchla montáž s jasným návodom na zostavenie. Pekná práca. : )
    • Po dvoch týždňoch používania som ešte žiadnu nenašiel.

Hľadal som tichý, malý, priestorovo úsporný a cenovo výhodný vnútorný bicykel. Zďaleka splnil všetky moje očakávania.

• , automaticky preložené z Pazaruvaj.com

Dobrý pomer ceny a kvality výrobku. Je skladací a nezaberá veľa miesta.

• , automaticky preložené z Compari.ro
      • Hodnota za peniaze.
      • Stále neviem

Časté reklamy. V porovnaní s podobnými produktmi sa zdá byť výhodnejší.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Hodnota za peniaze, stabilný, tichý, jednoduchá inštalácia a používanie, malé rozmery, ideálny na domáce použitie.
      • To som ešte nezažil.

Spoľahlivý obchod, jasný a prehľadný popis produktu, zvýhodnená cena.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

zabezpečiť každodenný pohyb potrebný pre dobrú kondíciu počas karantény.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Z hľadiska ceny a vedomostí to bolo pre mňa najlepšie.

• praktický a cenovo výhodný