Spartan Magnetic 800

Záručný servis na náklady a v plnej réžii predávajúceho. Viac informácii nájdete v článku Záručný a pozáručný servis. Technický popis: - magnetický brzdný systém s...
Doprava 8 €,Na sklade
Garantovaný nákup z Online sport

Na sklade • 1 variantZdarma96 % • 1 517 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma215 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarček8 €95 % • 809 recenziíĎalšie informácie

Nosnosť
110 kg

• , zakúpené v FGYM.SK

Zatiaľ šľape ako hodinky. Lacný ale dobrý. Dobre vyzerá. Je to vysoký stroj, ja mám 187 a mohol by som byť aj vyšší. Takže spokojnosť. Stabilný stroj.

• Zatiaľ úplná spokojnosť

po dvoch týždňoch používania je všetko OK

Nosnosť
110 kg

Technický popis:

• magnetický brzdný systém s manuálnym ovládaním záťaže
  • váha zotrvačníka: 6 kg
  • 8 úrovní odporu
  • jednosmerné kľuky
  • nastavitelný uhol rukoväte
  • vertikálne a horizontálne nastavenie sedadla
  • počítač s LCD displejom
  • funkcie počítača: rýchlosť, čas, vzdialenosť, kalórie a pulz
  • snímače tepovej frekvencie v rukovätiach
  • komfortné pedále s nastaviteľným popruhom
  • prepravné kolieska pre lahšiu manipuláciu
  • rozmery (D x Š x V): 102x50x126 cm
  • hmotnosť: 26 kg
  • nosnosť 130 kg
  • kategória HC (podľa normy EN957)
  • TUV certifikát

• Zatiaľ úplná spokojnosť

po dvoch týždňoch používania je všetko OK

• , zakúpené v eFitness.sk

• Stabilný
    • Lehce ovladatelný
    • Přehledný návod k použití

Spartan magnetic jsem objednávala hlavně pro maminku, jako podpůrné cvičení, je s ním velice spokojená. Možnost nastavení převodů je pro ní velkou výhodou.

• Nosnosť
    • : Bola uvádzaná 130 kg (ja mám 125kg) Nosnosť 130 kg bola pri tomto produkte uvádzaná aj na stránkach iných predajcov.
    • Nosnosť - po rozbalení som sa v návode dočítal, že je oproti ponuke iba 110 kg.

Predajca ma ubezpečil, že mám veriť propagovanej 130 kg nosnosti. Verím, že to je len nedopatrenie zo strany výrobcu.

• , zakúpené v FGYM.SK

Vyhodna cena priamo umerne parametrom....zatial ho mam kratko.Snad mi vydrzi co najdlhsie....

• , zakúpené v NasDomov.sk

výrobok sa mi páči